м. Дніпро, Набережна Перемоги 58/235
тел. +380676325392
Email: gidrobud@ukr.net
 
 
 

Буріння артезіанських свердловин

Буріння артезіанських свердловин.

Для всіх власників заміської нерухомості рано чи пізно постає питання забезпечення ділянки водою. Як правило, це не стосується тих, хто підключений до міських мереж водопостачання, а ось тим, хто користується водою від загальної свердловини, колодязя, піщаної свердловини або поки що не має джерела водопостачання рано чи пізно доводиться ламати голову над вибором оптимального варіанта. У всіх випадках буріння артезіанських свердловин може стати тим самим оптимальним варіантом.

Довговічність, продуктивність та природна якість води – ось основні переваги артезіанської свердловини!

Порядок буріння артезіанської свердловини

Якщо Ви вирішили бурити артезіанську свердловину, то спочатку необхідно визначитися з місцем її розташування. Найбільш оптимальний варіант - ближче до точки введення в будинок, також необхідно врахувати під'їзні шляхи, подальше планування ділянки тощо. Найкраще перед бурінням звернутися за допомогою до фахівця. Більшість компаній, зокрема наша, припускають виїзд фахівця на ділянку. Крім консультації щодо розташування свердловини він складе розрахунок вартості її буріння та облаштування у форматі кошторису, надасть рекомендації щодо підготовки ділянки до буріння, уточнить більшість питань, які можуть виникнути під час робіт, тощо.

Після виїзду спеціаліста та при прийнятті Вами позитивного рішення укладається договір та вноситиметься аванс, погоджуються терміни початку робіт. Датою початку робіт вважається тимчасовий проміжок, у нас він становить 10 днів.

До встановлених термінів, за сприятливих погодних умов, з Вами зв'язується інженер або бригадир буровиків, погоджує час та місце зустрічі. Перед початком буріння необхідно точно вказати точку розташування свердловини, узгоджену при виїзді інженера, показати шляхи під'їзду та стоянки техніки, точку підключення електроенергії тощо. Під час виконання робіт Замовнику дозволяється стежити за їх перебігом, перебуваючи на безпечній відстані та не втручаючись у роботу буровиків. Для більш глибокого розуміння процесу можна ознайомитись зі статтею «Технологія буріння свердловин на воду».

Після завершення робіт з буріння артезіанської свердловини починається її прокачування, в ході якого вимірюються всі необхідні параметри. Прокачування завершується після набуття водою візуальної прозорості. В обов'язковому порядку буровиками демонструється Замовнику фактична глибина свердловини за допомогою опущених до неї бурових штанг (глибина визначається за їх довжиною та кількістю).

Заключним етапом слід підписання акта, у якому фіксується глибина, конструкція та параметри свердловини, дати початку та завершення робіт, геологічний розріз, тощо.

 
 

Буріння свердловин для води

Артезіанські свердловини

Бурение скважин на воду

Автономне водопостачання 

   
 

Дозвіл на буріння

СВЕРДЛОВИНИ ВОДНІ, РОЗВІДКОВІ, БУДІВЕЛЬНІ

БУРІННЯ АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН

Свердловина для водозниження

Буріння свердловин взимку

ПРОБУРИТИ СВЕРДЛОВИНУ для ВОДИ

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ДЛЯ ВОДИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
УКРАЇНА

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ПІД "КЛЮЧ"

ПРОЕКТНІ РОБОТИ І УЗГОДЖЕННЯ

Водна СВЕРДЛОВИНА З ГАРАНТІЄЮ

Вода зі свердловин в Будинок, Свердловина на Дачі

Своя вода на ділянці

Свердловина вода буріння ціна Дніпро

Свердловина Артезіанська

   
       
Разработка сайта - VACUUMS Team
Система управления сайтом - VACUUMS
ООО пгг "Днепрогидрострой"
Все права защищенны
Бурение скважин на воду УКБ-4 СА-4 1БА15В